CFR100JR-73-220R
MFR.Part #
CFR100JR-73-220R
JLCPCB Part #
C3421901
Description
-55℃~+155℃ 1W 220Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS