CFR100JR-73-1R8
MFR.Part #
CFR100JR-73-1R8
JLCPCB Part #
C3353082
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 1W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS