CFR100JR-73-1R6
MFR.Part #
CFR100JR-73-1R6
JLCPCB Part #
C1757243
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 1W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS