CFR100JR-73-1R3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR100JR-73-1R3
JLCPCB Part #
C1757251
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 1W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS