CFR100JR-73-1M8
MFR.Part #
CFR100JR-73-1M8
JLCPCB Part #
C3528316
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8MΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS