CFR100JR-73-13K
MFR.Part #
CFR100JR-73-13K
JLCPCB Part #
C3562196
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 1W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS