CFR100JR-52-510K
MFR.Part #
CFR100JR-52-510K
JLCPCB Part #
C1758500
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 510kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS