CFR100JR-52-3K9
MFR.Part #
CFR100JR-52-3K9
JLCPCB Part #
C1758504
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS