CFR100JR-52-360K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR100JR-52-360K
JLCPCB Part #
C1754613
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 360kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS