CFR100JR-52-33K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR100JR-52-33K
JLCPCB Part #
C1754660
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 33kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS