CFR100JR-52-24R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR100JR-52-24R
JLCPCB Part #
C1754616
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 24Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS