CF0204JT-52-2K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CF0204JT-52-2K2
JLCPCB Part #
C1370212
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-350ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2kΩ 400mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS