AT1206FRD0710KL
MFR.Part #
AT1206FRD0710KL
JLCPCB Part #
C5571158
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS