AT1206FRD07100KL
MFR.Part #
AT1206FRD07100KL
JLCPCB Part #
C5571149
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS