AT1206DRE079K09L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206DRE079K09L
JLCPCB Part #
C4251417
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS