AT1206DRE07909RL
MFR.Part #
AT1206DRE07909RL
JLCPCB Part #
C4166701
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS