AT1206DRE078K66L
MFR.Part #
AT1206DRE078K66L
JLCPCB Part #
C2135215
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS