AT1206DRE07825KL
MFR.Part #
AT1206DRE07825KL
JLCPCB Part #
C3931596
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS