AT1206DRE0766R5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206DRE0766R5L
JLCPCB Part #
C4168428
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS