AT1206DRE075K62L
MFR.Part #
AT1206DRE075K62L
JLCPCB Part #
C2135888
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS