AT1206DRE07511KL
MFR.Part #
AT1206DRE07511KL
JLCPCB Part #
C2135733
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 511kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS