AT1206DRE07422KL
MFR.Part #
AT1206DRE07422KL
JLCPCB Part #
C4015545
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS