AT1206DRE0741K2L
MFR.Part #
AT1206DRE0741K2L
JLCPCB Part #
C4041365
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS