AT1206DRE0740R2L
MFR.Part #
AT1206DRE0740R2L
JLCPCB Part #
C2139562
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 40.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS