AT1206DRE073K24L
MFR.Part #
AT1206DRE073K24L
JLCPCB Part #
C4127131
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS