AT1206DRE0739K2L
MFR.Part #
AT1206DRE0739K2L
JLCPCB Part #
C2132535
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS