AT1206DRE07357KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206DRE07357KL
JLCPCB Part #
C2133015
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 357kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS