AT1206DRE07316RL
MFR.Part #
AT1206DRE07316RL
JLCPCB Part #
C3996791
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS