AT1206DRE07300RL
MFR.Part #
AT1206DRE07300RL
JLCPCB Part #
C4044938
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS