AT1206DRE072K8L
MFR.Part #
AT1206DRE072K8L
JLCPCB Part #
C2132611
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS