AT1206DRE0726K7L
MFR.Part #
AT1206DRE0726K7L
JLCPCB Part #
C2132824
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS