AT1206DRE0724R9L
MFR.Part #
AT1206DRE0724R9L
JLCPCB Part #
C4167272
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS