AT1206DRE07220RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206DRE07220RL
JLCPCB Part #
C2132682
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS