AT1206DRE071K69L
MFR.Part #
AT1206DRE071K69L
JLCPCB Part #
C4142234
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS