AT1206DRE071K65L
MFR.Part #
AT1206DRE071K65L
JLCPCB Part #
C3949056
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS