AT1206DRE071K3L
MFR.Part #
AT1206DRE071K3L
JLCPCB Part #
C2133525
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS