AT1206DRE071K2L
MFR.Part #
AT1206DRE071K2L
JLCPCB Part #
C2132816
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS