AT1206DRE0718KL
MFR.Part #
AT1206DRE0718KL
JLCPCB Part #
C2132897
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS