AT1206DRE0716R2L
MFR.Part #
AT1206DRE0716R2L
JLCPCB Part #
C2133014
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS