AT1206DRE0716K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206DRE0716K2L
JLCPCB Part #
C3966750
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS