AT1206DRE07169KL
MFR.Part #
AT1206DRE07169KL
JLCPCB Part #
C2133020
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS