AT1206DRE0715R8L
MFR.Part #
AT1206DRE0715R8L
JLCPCB Part #
C2132928
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS