AT1206DRE07158RL
MFR.Part #
AT1206DRE07158RL
JLCPCB Part #
C2132933
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS