AT1206DRE07143KL
MFR.Part #
AT1206DRE07143KL
JLCPCB Part #
C2133094
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS