AT1206DRE0713K7L
MFR.Part #
AT1206DRE0713K7L
JLCPCB Part #
C4180649
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS