AT1206DRD073K16L
MFR.Part #
AT1206DRD073K16L
JLCPCB Part #
C858367
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS