AT1206CRD074K3L
MFR.Part #
AT1206CRD074K3L
JLCPCB Part #
C4204926
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS