AT1206CRD07357KL
MFR.Part #
AT1206CRD07357KL
JLCPCB Part #
C857861
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS