AT1206CRD0730R9L
MFR.Part #
AT1206CRD0730R9L
JLCPCB Part #
C857840
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS