AT1206CRD07300KL
MFR.Part #
AT1206CRD07300KL
JLCPCB Part #
C1697001
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 300kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS